logo-mini

Освітня програма

Ukrainian Modern Art Lab створює ряд освітніх програм, основною метою яких є створення діалогу між художниками, студентами творчих напрямків і кураторами, галеристами, критиками, мистецтвознавцями, представниками спілок художників, дизайнерів, фотографів.

Види освітніх програм:

‒ майстер-класи або воркшопи ‒ студенти та молоді художники зможуть дізнатися, як відомі автори представляють свої теоретичні погляди та практичні підходи в мистецтві. Підбір тренерів для майстер-класів буде здійснюватися координаторами і кураторами проекту Ukrainian Modern Art Lab у міру проходження освітньої програми;

‒ круглі столи створені для обговорення міждисциплінарних проблем в сучасній художній практиці України для дискусії на актуальні теми. В рамках круглих столів зустрінуться українські та зарубіжні професіонали, які працюють в різних галузях мистецтва. До участі в круглих столах запрошуються всі бажаючі;

‒ лекції ‒ систематичне і послідовне виклад матеріалу і розкриття теми з історії мистецтв, історії дизайну, живопису, життя знаменитих художників.

Для участі у майстер-класах, лекціях та інших видах освітніх програм запрошені представники найрізноманітніших напрямків сучасного мистецтва: живопис, дизайн, скульптура, відеоарт, кінематограф, фотографія, перформанс та інсталяція.

 

Для участі в майбутніх освітніх програмах підпишіться на нашу сторінку в ФБ або стежте за розділом Новини

Пропозиції про співпрацю надсилайте за адресою_________.

Додаткова інформація за телефоном ______.