logo-mini

Галерея

«У кожну епоху і в кожному соціумі існують речі, що вважаються неприпустимими, порушення яких рухає час вперед … По суті, ніяких порушень немає. Просто консерватизм залишає занадто вузькі рамки мистецтву ».
Теодор Курентзіс в статті Світлани Полякової «Про межі «Території». The New Times, 2007, № 36

Ukrainian Modern Art Lab надає можливість в онлайн режимі познайомиться з сучасними українськими митцями та їх роботами. Ніяких кордонів, новий погляд … світ творців такий, яким його бачить креативна частина людства, яка шукає смисли. Мистецтво, наповнене неструктурованими символами і образами, стало набагато більш затребуваним інтелектуальними глядачами, сучасним соціумом, тандемом арт-спільноти та критиків.

Перш за все, команда UMAL ставить на меті створення дружнього творчого середовища і культурно-освітнього медіа-простору. В якості майданчика або проекту у сфері мистецтва Ukrainian Modern Art Lab декларує себе своєрідним місцем для обміну досвідом, натхненням, поглядами, актуальними темами в соціо-культурному напрямі. Колекції та проекти художників, представлених на сайті, актуальні для новітнього часу і реалій світу.

Переглянути: Сторінка митців  (3) Усі роботи (11)

Підрозділи: